automobilių ekspertų paslaugos

Draudiminių įvykių administravimas

Patekote i autoįvykį? Apgadinta Jūsų transporto priemonė?

Jeigu jūsų automobilis nevažiuojantis ir jį reikia transportuoti iki serviso, galite išsikviesti pagalbos kelyje įmonę arba skambinti tiesiai mums, mes pasirūpinsime jūsų automobilio transportavimu iki mūsų serviso.
Draudimo bendrovės apmoka transportavimo išlaidas iki remonto vietos.

  • Jeigu jūsų automobilis nebevažiuojantis ir Jūs susisiekėte su mumis dėl automobilio remonto, toliau Jūsų transporto priemone pasirūpinsime mes. Atsigabensime automobilį iki mūsų serviso, išsikviesime draudimo bendrovės ekspertą, suderinsime su draudimu remonto darbų sąmatą, atliksime visus remonto darbus ir pasirūpinsime, kad draudimas atsiskaitytų tiesiogiai su mumis. Jums tik reikės atsiimti automobilį po remonto.
  • Jeigu jūsų automobilis važiuojantis, visų pirma jūs turėsite apsilankyti draudimo bendrovėje ir su jų surašytu transporto priemonės apžiūros aktu atvykti pas mus, o toliau visais su draudiminiu įvykių susijusias reikalais pasirūpinsime mes.

Kai jau jūsų automobilis atsidurs pas mus, visų pirma mes padarysime papildomą automobilio defektavimą, t.y. išardysime Jūsų automobilio pažeistas vietas, nustatysime, ar nėra papildomų pažeidimų, kurių draudimo bendrovės ekspertas išoriškai negalėjo pastebėti. Radę papildomų pažeidimų, juos nufotografuosime ir įrašysime į defektavimo aktą.

Pilnai sudefektavę automobilį, naudodamiesi Vokietijos remonto darbų sąmatų sudarymo programa AUDATEX, pradėsime ruošti remonto darbų sąmatą draudimo bendrovei. Į sąmatą įtrauksime VISUS su autoįvykiu susijusius pažeidimus. Remonto darbų sąmatą su papildomomis defektavimo nuotraukomis išsiųsime draudimo bendrovėms ekspertams.

Tik gavę patvirtinimą (suderinimą) iš draudimo bendrovės, pradėsime Jūsų automobilio remonto darbus.

Remonto metu suteikiamas pakaitinis automobilis!